Гірлянда світлодіодна LED 200 лампочок Гірлянда нитка 20м 8 режимів теплий білий 220В

- Немає в наявності
- Код: 200L20V
399 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірлянда світлодіодна LED 200 лампочок 20м
Світлодіодна гірлянда-нитка - це 200 світлодіодів та 8 режимів роботи для забезпечення святкової атмосфери.
Непомітний прозорий кабель та мініатюрні світлодіоди дарують мінімалізм з приємним теплим сяйвом.
Гірлянда стане чудовим доповненням до інтер'єру будинку. Особливо доречно вона виглядатиме на зимовій красуні ялинці, адже допоможе створити унікальне новорічне вбрання.
Увага! Для використання лише всередині приміщення. Не допускайте попадання вологи на виріб. Не залишайте виріб без нагляду.
Характеристики:
- Джерело живлення: АС 220В
- Потужність: 12 Вт
- Довжина: 20 м
- Кількість ламп: 200 шт
- Колір лампочок: теплий білий
- Колір проводу: прозорий
- Термін служби світлодіодів: 10000 годин
- Гарантія: 3 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Режим роботи | Динамічний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Кількість світлодіодів | 200 шт. |
| Форма лампочки | Класична |
| Довжина шнура живлення | 20 м |
| Упаковка | Коробка |
| Термін служби | 10000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Нитка кімнатна |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 20000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
- Ціна: 399 ₴










